استقلال مگ ، یارِ جدید مکتب آبی

آخرین خبرها

تیم تحریریه استقلال مگ

به گزارش استقلال مگ، از امروز استارت کاری جدی و جدید را می‌زنیم در قالب “ استقلال‌ مگ ”. از امروز ما نماینده‌ی بخش مهمی از آدم‌های این سرزمین هستیم با یک هدف: کمک به اهدافِ بلندپروازانه‌ی استقلالِ بزرگ.
بر هیچکس پوشیده نیست که امروز رسانه بازوی توانمند مجموعه‌های مختلف است و این وسط تیم محبوب و مردمی استقلال نیز برای بارورکردن آرزوهای خود و در رأس آن کسب ستاره‌ی سوم آسیایی، به رسانه‌ای نیاز دارد که به چشم یک حامی و دلسوز به آن بنگرد. استقلال‌ مگ که خود را همراه و همسوی دیگر رسانه‌های استقلالی می‌داند، از امروز در کنار مابقیِ تمام آنهایی که قلم آبی روی کاغذ می‌چرخانند، پشتیبان استقلال کبیر خواهد بود تا بلکه در این راه، سهمی هرچند ناچیز در موفقیت‌های مکتب آبی به منصه‌ی ظهور بگذارد.
از امروز عهد می‌بندیم که یار خوب استقلال باشیم و اگر برای تیم آبی ایران هروقت و هرجا سروکله‌ی بحران پیدا شد، سخت بجنگیم و سفت به استقلال بچسبیم. تیمی که در هجومِ تمام قاب‌های نخواستنی دنیا، می‌توانیم موفقیت‌هایش را برای خودمان برداریم و به قول معروف حالش را ببریم.
استقلال‌مگ و نیروهایش از امروز مثل یک هوادار، شبیه پمپاژ امید به سبک سینمای دهه هفتاد عمل خواهند کرد و عهد می‌بندند که از تمام خواب‌های شیرینی که مردم آبیدل برای استقلال می‌بینند، مراقبت کنند.
ما امروز استارت کار بزرگی‌ را زده‌ایم. به قول پرویز مظلومی حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت و می‌رویم تا خیلی زود به عنوان یک حامی، مشت‌هایمان را در موفقیت‌های استقلال گره کنیم.

 

نویسنده: حامد صیفی

همکاران استقلال مگ

بیشتر بخوانید: 

استقلال بی‌رحم باش

برای اسطوره‌ ی استقلال و آن سفر همیشگی / یاد باد آن سپیده، آن امید !

استقلال مگ را در اینستاگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید