روایتی از بوسه ی دلچسب مسعود ریگی بر بازوبند کاپیتانی

آخرین خبرها

بوسه ی دلچسب مسعود ریگی

  به گزارش استقلال مگ، اخرین بازی از گروه مرگ بود. صعود یا جاماندن از مراحل بالاتر بازی های اسیایی در دستان خودمان بود. دقیقه ۸۸ بازی با الشرطه عراق بود. اوج هیجان و استرس. با تصمیم فرهاد مجیدی سیاوش یزدانی برای زدن ضربات هوایی در لحظات نفسگیر بازی بجای وریا غفوری که دیگر نایی برای دویدن نداشت به میدان آمد. دقایقی که همه ی ما استرس گل نخوردن را داشتیم اما در این بین سوالی در ذهن بعضی از ما جرقه زد!

 

با تعویض وریا غفوری و در نبود فرشید اسماعیلی بازوبند به چه کسی میرسد؟ آیا مثل بازی قبلی بازیکن جوانی مثل قایدی دقایق باقی مانده رهبری تیم رو برعهده میگیرد؟ در حین مرور این سوالات، تصویری در تلویزیون به نمایش درامد که همه ی مارو به وجد اورد: بوسه ی دلچسب مسعود ریگی بر بازوبند کاپیتانی. اتفاقی که برای لحطاتی هرچند کوتاه خنده ی شیرینی بر لبانمان اورد و استرس بازی و گل خوردن را فراموش کردیم.

 

در ثانیه های باقی مانده به سوت پایان بازی همزمان که بازی را دنبال میکردیم، در ذهنمان  ، یک جانشین باغیرت و لایق برای بازوبند کاپیتانی بعد از وریا غفوری متصور شدیم.

هوادارانی که در سالیان نه چندان دور عادت به داشتن کاپیتان هایی مثل امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، فرهاد مجیدی و این دست بازیکنان باسابقه داشتند ، روزهایی که در نبود غفوری و اسماعیلی از نبود کاپیتان باتجربه در زمین حسرت میخوریم ، بوسه ی مسعود ریگی نوید ظهور لیدری کم حاشیه و در خدمت تیم را میدهد.

هافبکی که حتی قبل از این اتفاق در بازی برابر الشرطه، همیشه جزو سخت کوش ترین بازیکنان تیم بود و حرفش را در زمین میزد. دقیقا چیزی که ما از یک کاپیتان توقع داریم ، بازیکنی که هم  قداست کاپیتانی و سنگینی مسئولیت بر بازو بستنش را درک کند ، هم به دور از حواشی و باتعصب مثال زدنی در زمین بهترین نمایش را داشته باشد.

مسعود خان ریگی ، امیدواریم سالیان سال بازوبند را روی بازوی دست راستت ببینیم و مسیری که محمود فکری به عنوان لیدر و رهبر در میانه میدان طی کرد را برامون تداعی کنی.

 

 

بیشتر بخوانید:

 

صعود استقلال کار کوچکی در فوتبال ایران نبود/ هیات مدیره حمایت کند

 

مطالب مرتبط با بوسه ی دلچسب مسعود ریگی  را در اینستاگرام هم دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید