استقلال بی‌رحم باش

آخرین خبرها

بی رحم باش استقلال - عکس تیمی استقلال

به گزارش سایت استقلال مگ قبل از دربی مثل همیشه آبستن حاشیه بود، اما این‌بار اگر رنج هست و روایتی از تبعیض بین دو قطب آبی و قرمز، می‌گذاریم برای بعد از بازی، برای فرداها. هرچند گوش شنوایی هم نیست، اما عجالتا فردا را متمرکزیم روی برد و روی این تیمِ فرهاد که حتما جمعه شب به رویا می‌رساندمان.

فردا شب به ریسمان رویاهایمان چنگ می‌زنیم و بالا می‌رویم. هرچقدر مجیدی در کنفرانس مطبوعاتی گردوخاک کرد، ما‌ فردا شب بعد از برد، به ادبیات سرکوب پشت خواهیم کرد و احساس غرور را به واژه واژه‌ه‌ی زندگیِ فوتبالی‌مان برمی‌گردانیم.

هرچه فرهاد در کنفرانس مطبوعاتی پر بود از شورشِ ترک‌نشدنی علیه قدرت نهفته‌ی پشت تیمش و دلال‌هایِ جولان‌دهنده، بازیکنانش فردا مسلط بر اعصاب اما جنگجو در مستطیل‌سبز، می‌روند تا از دل این جنگِ سراسر هیجان، غنیمتی به نام غرور را به اردوی خود و هواداران بیاورند.

فردا روز آبی ایران خواهد بود. فردا حتما به بهت حریف شکست‌‌خورده خیره می‌شویم و به خنده‌های نشسته بر چهره‌ی سرمربی و بازیکنان، بیشتر. مهم نیست که دوباره در این روایت نابرابر، چه خواب‌هایی برایمان ببینند، مهم این است که فردا با یک‌مشت جنگنده‌یِ بی‌رحم، از وسط یک آشوب بزرگ با پیروزی بیرون خواهیم آمد.


نویسنده: حامد صیفی

بیشتر بخوانید:

اختصاصی استقلال مگ| روایتی از بوسه ی دلچسب مسعود ریگی بر بازوبند کاپیتانی

 

استقلال مگ را در اینستاگرام هم دنبال کنید

 

ادرس فضای مجازی استقلال مگ:

 

https://t.me/esteghlalmag

 

https://www.instagram.com/esteghlalmag

 

https://twitter.com/Esteghlalmag_

 

:youtube:Esteghlalmagazin

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید