ویدیو اختصاصی / تبلیغات محیطی در گرو تضمین بانکی

آخرین خبرها

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
ویدیو اختصاصی / تبلیغات محیطی در گرو تضمین بانکی

تبلیغات محیطی در گرو تضمین بانکی

 

تلاش های آجورلو برای در اختیار گرفتن تبلیغات محیطی ادامه دارد و هنوز کاملا به سر انجام نرسیده است . به نظر می رسد علاوه بر دست اندازهایی که سازمان لیگ سر راه استقلال قرار می دهد، تبلیغ کننده ها و شرکت کارگزاری هم هنوز نتوانسته تضمین های درستی بابت واریز قطعی پول تبلیغات به باشگاه استقلال و نهادهای مربوطه بدهد و بیم آن می رود که این موضوع با مشکلاتی مواجه شود.
هفته پیش سازمان لیگ با واگذاری تبلیغات به باشگاه ها موافقت کرد، به شرط اینکه هر کارگزار بابت در اختیار داشتن این موضوع ضمانت نامه بانکی بدهد. در این بین در بازی استقلال برابر نساجی کارگزار آبی ها تبلیغات خود را نصب کرد اما حالا یک منبع آگاه در سازمان لیگ می گوید استقلال برای این کار مجوز نداشته است.
این منبع آگاه در این باره گفت:
هنوز پروسه واگذاری تبلیغات محیطی به باشگاه ها به طور کامل انجام نشده اما کارگزار باشگاه در بازی با نساجی بدون مجوز وارد زمین شد و تابلوهای خود را نصب کرد. چون بعد از ۲ سال هوادار به استادیوم آمده بود ما نمی خواستیم جنجال ایجاد شود و بنابراین حرفی نزدیم.
این منبع آگاه در ادامه از احتمال جریمه باشگاه استقلال صحبت کرد:
ممکن است ناظر بازی این اتفاق را به کمیته انضباطی گزارش کرده باشد که در این صورت این احتمال وجود دارد باشگاه استقلال با جریمه روبرو شود.
البته امروز هم سازمان لیگ به صراحت اعلام کرد اگر کارگزاران استقلال و پرسپولیس تا فردا تضامین بانکی را ارائه نکنند، از بازی های بعدی اجازه تبلیغ را نخواهند داشت. پیش از این حسین شریفی سخنگوی فدراسیون فوتبال گفته بود؛ فدراسیون در هفته پنجم پادرمیانی کرده که سازمان لیگ با وجود ارائه نشدن تضمین های بانکی از سوی کارگزاران باشگاه ها، فقط برای یک بازی، اجرای تبلیغات محیطی را به باشگاه ها بسپارد.

 

به قلم: محمد سرشته داری

تدوین: علیرضا آذربرزین

گوینده: زهرا بوساک

 

بیشتر ببینید:

کافه کری / با حضور مهدی فنونی زاده

صندوقچه اسرار آبی / با حضور علیرضا اکبرپور

اینستاگرام استقلال مگ

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید